מוניות גדולות באשקלון

מוניות גדולות גם לעסקים 


מוניות גדולות באשקלון משמשות הרבה מאוד עסקים. מדובר בהוצאות נסיעה מוכרות עבור רשויות המס, דבר אשר שם מאחור שימוש ברכבים פרטיים. בנוסף לכך, שימוש של מוניות גדולות באשקלון או מונית ל-5 באשקלון מצמצם את זיהום האויר ובכך שומר על איכות הסביבה. כשלוקחים בחשבון גם את עלויות הרכבים הפרטיים, הוצאות הביטוח, תיקוני בלאי, טפיולים הכרחיים, דלק ותשלום עבור חניות, מבינים כי מוניות גדולות באשקלון, הסעה באשקלון או מונית ל-5 באשקלון הם דרך חסכונית ויעילה להתנייד.

לי טורס טרוול מציע לכם שרות של מוניות גדולות באשקלון וכן הסעה באשקלון לכל מטרה. אצלנו ב”לי טורס טרוול” תוכלו למצוא מגוון שירותי הסעות לכל מקום ובכל זמן! ביום רגיל ובסופ”ש! מוניות גדולות והסעות לכל מטרה החל מ-5 נוסעים ועד ל-60 נוסעים. יש לנו מחלקה מיוחדת לאיסוף אנשי עסקים, ומשלחות מנתב”ג, ליווי משפחות לאורך כל השהות בארץ, רכבי יוקרה VIP , ליווי חתן כלה, מסיבות רווקים, 

הסעות לאירועים, טיולים מאורגנים לחברות וועדי עובדים. לי טורס טרוול היא חברת היסעים ושרותי הסעות עם צי גדול של רכבים לכל מטרה, בכל גודל ולכל צורך. הינכם מוזמנים לחוויית נסיעה ברמה אחרת, החל מטיולים מאורגנים ועד הסעות לקברי צדיקים. כל הנהגים שלנו הם נהגים מקצועיים, עם וותק רב ונסיון.

מוניות גדולות באשקלון

כמו כן, מוקד ההזמנות שלנו זמין עבורכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. אצלנו כל לקוח מקבל יחס אישי ואדיב ומענה מלא לדרישותיו וצרכיו. אנו חברה עם מוניטין גבוה אשר מספקת מגוון שרותי הסעות בכל הארץ. אנו נשמח להעניק לכם את השרות הטוב ביותר לשביעות רצונכם המלאה.

אם הינכם צריכים מונית גדולה באשקלון, לי טורס טרוול היא הכתובת שלכם. כך גם עבור כל מי שמחפש הסעות לאירועים, הסעות לקברי צדיקים, אוטובוסים לימי כייף, הסעות עובדים ותלמידים. 

כלל לא משנה איזה סוג של הסעה הינכם צריכים, בלי טורס טרוול תמצאו את המחירים המשתלמים ביותר ותקבלו את השרות האמין המקצועי והאדיב. לי טורס טרוול מציעה מונית גדולה באשקלון וכלל שרותי הסעות לכל חלקי הארץ תחת קורת גג אחת. אנו מקפידים על בדיקות בטיחות קפדניות על מנת להביא את הנוסעים בשלום למקום חפצם.

טיולים מאורגנים

ישנו ביקוש רב עבור טיולים מאורגנים, הסיבה היא שהם מקנים לנופשים את החופשה המושלמת, בה אין צורך לדאוג למסלול, למקומות לינה, לאוכל ולשאר הפרוצדורות הכרוכות בטיול.

קרא עוד
eilat, israel, harbour

הסעות בכל הארץ

הסעות בכל הארץ שאנו מציעים ללקוחותינו הן בעלות יתרונות רבים – אנו מקפידים על עמידה בלוחות זמנים, לרכבים החדשים שלנו יש מינימום תקלות ושרות הלקוחות שלנו הוא מקצועי ואדיב.

קרא עוד
portugal, lisbon, europe

הסעות לתיירים

חברת לי טורס טרוול מציעה הסעות לתיירים, הן לקבוצות קטנות והן לקבוצות גדולות. לרשות חברת לי טורס טרוול עומדים עשרות רכבים חדשים וחדישים בפריסה ארצית.

קרא עוד
bus, bus stop, singapore

הסעות לקברי צדיקים

נסיעות לקברי צדיקים מקובלת מאוד בקרב אוכלוסיה דתית, אך לא רק. הרבה מאוד אנשים מכל המגזרים מאמינים כי תבוא עליהם הישועה והברכה אם יתפללו על קברי צדיקים.

קרא עוד
Call Now Button דילוג לתוכן