הסעה ברחובות

הרבה מאוד לקוחות של לי טורס טרוול, ימליצו בחום ובלב שלם על שרות ההסעות שלנו. אצלנו ב”לי טורס טרוול” תוכלו למצוא מגוון שירותי הסעות לכל מקום ובכל זמן! ביום רגיל ובסופ”ש! מוניות גדולות והסעות לכל מטרה החל מ-5 נוסעים ועד ל-60 נוסעים. יש לנו מחלקה מיוחדת לאיסוף אנשי עסקים, ומשלחות מנתב”ג, ליווי משפחות לאורך כל השהות בארץ, רכבי יוקרה VIP , ליווי חתן כלה, מסיבות רווקים, הסעות לאירועים, טיולים מאורגנים לחברות וועדי עובדים. 

לי טורס טרוול היא חברת היסעים ושרותי הסעות עם צי גדול של רכבים לכל מטרה, בכל גודל ולכל צורך. הינכם מוזמנים לחוויית נסיעה ברמה אחרת, החל מטיולים מאורגנים ועד הסעות לקברי צדיקים. כל הנהגים שלנו הם נהגים מקצועיים, עם וותק רב ונסיון. כמו כן, מוקד ההזמנות שלנו זמין עבורכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. אצלנו כל לקוח מקבל יחס אישי ואדיב ומענה מלא לדרישותיו וצרכיו. 

אנו חברה עם מוניטין גבוה אשר מספקת מגוון שרותי הסעות בכל הארץ. אנו נשמח להעניק לכם את השרות הטוב ביותר לשביעות רצונכם המלאה. אנו מציעים הסעה ברחובות, הסעה ברמת השרון, מונית ל-5 ברחובות וגם מונית ל-5 ברמת השרון. חברת ההסעות לי טורס טרוול זמינה עבורכם בכל ימות השבוע, עבור מגוון שרותי הסעה כמו הסעות לאירועים משפחתיים, טיולים מאוגנים ונסיעות פרטיות ועסקיות שונות.  הסעה ברחובות מוצעת על ידי לי טורס טרוול עם נהגים מקצועיים ומנוסים, על מנת שתוכלו להגיע בבטחה לכל מקום שתרצו. הסעה ברחובות, הסעה ברמת השרון, מונית ל-5 ברחובות וכן מונית ל-5 ברמת השרון – כל אלה נועדו לכל כמות של אנשים ולכן מעניקים פתרון מגוון ומקיף. אנו מבצעים שרותי הסעה ברחובות לכל מטרה ולכל יעוד, גם אם יש צורך בנהג צמוד ליום שלם.

צורך בהסעה דחופה יכול להווצר באופן פתאומי מכל מיני סיבות. אנו בלי טורס טרוול זמינים עוברכם בכל שעה לתזמון מהיר ומתן פתרון מהיר וטוב לצרכיכם.

הבטיחות שלכם חשובה לנו מאוד ואנו עושים מאמצים רבים על מנת להכשיר את הנהגים שלנו ולשמור על תקינות הרכבים. כל הרכבים שלנו עוברים בדיקות בטיחות וטיפולים תקופתיים במועד

טיולים מאורגנים

ישנו ביקוש רב עבור טיולים מאורגנים, הסיבה היא שהם מקנים לנופשים את החופשה המושלמת, בה אין צורך לדאוג למסלול, למקומות לינה, לאוכל ולשאר הפרוצדורות הכרוכות בטיול.

קרא עוד
eilat, israel, harbour

הסעות בכל הארץ

הסעות בכל הארץ שאנו מציעים ללקוחותינו הן בעלות יתרונות רבים – אנו מקפידים על עמידה בלוחות זמנים, לרכבים החדשים שלנו יש מינימום תקלות ושרות הלקוחות שלנו הוא מקצועי ואדיב.

קרא עוד
portugal, lisbon, europe

הסעות לתיירים

חברת לי טורס טרוול מציעה הסעות לתיירים, הן לקבוצות קטנות והן לקבוצות גדולות. לרשות חברת לי טורס טרוול עומדים עשרות רכבים חדשים וחדישים בפריסה ארצית.

קרא עוד
bus, bus stop, singapore

הסעות לקברי צדיקים

נסיעות לקברי צדיקים מקובלת מאוד בקרב אוכלוסיה דתית, אך לא רק. הרבה מאוד אנשים מכל המגזרים מאמינים כי תבוא עליהם הישועה והברכה אם יתפללו על קברי צדיקים.

קרא עוד
Call Now Button דילוג לתוכן