איסוף לשדה התעופה

יש לכם טיסת עסקים בקרוב? הזמנתם אנשי עסקים לפגישה בארץ? כדאי לכם לשריין כבר עכשיו הסעה לכם או לאורחים שלכם! הסעות איסוף לשדה התעופה או משדה התעופה הם לא מה שהיה פעם. היום אתם יכולים להזמין הסעה פרטית עם נהגים מקצועיים אשר יביאו אתכם בזמן ובבטיחות מקסימלית עד שדה התעופה ובחזרה וברכבים מפוארים וחדישים. חברה פרטית להסעות תספק לכם שירות מהיר, יעיל ומקצועי הכולל רכבים מסוגים שונים עם נהגים מנוסים ברמה הגבוהה ביותר. 
 
איסוף אנשי עסקים מהשדה עם רכבי VIP
 
אם הזמנתם אורחים עסקיים מחו”ל, מומלץ לכם להזמין עבורם שירות VIP! איסוף אנשי עסקים מהשדה יכול להתבצע עם מונית של 5 נוסעים ועד אוטובוסים של 60 נוסעים בהתאם למספר האורחים הצפויים להגיע בטיסה. אתם משריינים לעצמכם את התאריך והנהג יגיע לאסוף את האורחים שלכם ביום ובשעה שקבעתם מראש. האורחים שלכם יהנו מנסיעת VIP עם רכב מפואר, חדיש וממוזג לחווית נסיעה מושלמת.
איסוף לשדה התעופה

איסוף אנשי עסקים משדה התעופה 24/7
 
הטיסה של האורחים שלכם מגיעה מחר? לא הספקתם לקבוע עם נהג הסעות? היום אתם יכולים להזמין שירות איסוף אנשי עסקים משדה התעופה 24/7! עם שירות הזמנות 24 שעות, 7 ימים בשבוע, תוכלו להזמין כל סוג הסעה שתרצו עבור האורחים שלכם, בהתאם לזמינות הרכבים של החברה באותה עת. חברה פרטית להסעות תספק לכם שירות ברמה הגבוהה ביותר ובמחירים משתלמים במיוחד. 
 
איפה כדאי להזמין הסעות לשדה התעופה בן גוריון? 
 
הזמנת הסעות לשדה התעופה בן גוריון, כדאי לעשות רק עם חברת לי טורס טרוול! חברת לי טורס טרוול מחזיקה בצי רכבים איכותי ומפואר המתאים לכל סוג הסעה, בין אם זה הסעה עבורכם לשדה התעופה ובין אם זה הסעה עבור האורחים שלכם המגיעים לארץ. צוות הנהגים של החברה מסיע לקוחות בכל רחבי הארץ לתיירות פנים ולתיירות חוץ. 
 
איסוף לשדה התעופה עם המוניות של חברת לי טורס טרוול 
 
צוות חברת לי טורס טרוול ישמח לקבוע עבורכם איסוף לשדה התעופה או משדה התעופה לבית מלון בכל זמן שתדרשו. הצוות המקצועי של החברה כולל נהגים מיומנים במגוון סוגי הרכבים, ממוניות רגילות ועד אוטובוסים גדולים ומרווחים לכל מטרת נסיעה! 

טיולים מאורגנים

ישנו ביקוש רב עבור טיולים מאורגנים, הסיבה היא שהם מקנים לנופשים את החופשה המושלמת, בה אין צורך לדאוג למסלול, למקומות לינה, לאוכל ולשאר הפרוצדורות הכרוכות בטיול.

קרא עוד
eilat, israel, harbour

הסעות בכל הארץ

הסעות בכל הארץ שאנו מציעים ללקוחותינו הן בעלות יתרונות רבים – אנו מקפידים על עמידה בלוחות זמנים, לרכבים החדשים שלנו יש מינימום תקלות ושרות הלקוחות שלנו הוא מקצועי ואדיב.

קרא עוד
portugal, lisbon, europe

הסעות לתיירים

חברת לי טורס טרוול מציעה הסעות לתיירים, הן לקבוצות קטנות והן לקבוצות גדולות. לרשות חברת לי טורס טרוול עומדים עשרות רכבים חדשים וחדישים בפריסה ארצית.

קרא עוד
bus, bus stop, singapore

הסעות לקברי צדיקים

נסיעות לקברי צדיקים מקובלת מאוד בקרב אוכלוסיה דתית, אך לא רק. הרבה מאוד אנשים מכל המגזרים מאמינים כי תבוא עליהם הישועה והברכה אם יתפללו על קברי צדיקים.

קרא עוד
Call Now Button דילוג לתוכן