הסעות לתיירים

חברת לי טורס טרוול מציעה הסעות לתיירים, הן לקבוצות קטנות והן לקבוצות גדולות. לרשות חברת לי טורס טרוול עומדים עשרות רכבים חדשים וחדישים בפריסה ארצית, כ-1200 נהגים וקבלני משנה בכל רחבי הארץ, מהצפון ועד לדרום. הרכבים שלנו מצויידים במיטב הטכנולוגיה, מאובזרים ובטיחותיים. בכל הרכבים שלנו יש אינטרנט אלחוטי מהיר. בנוסף אנו מציעים רכבי פאר ממיטב היצרנים ברמת גימור פרימיום עבור הסעות לתיירים.

כמו כן, אנו עושים שירותי הסעות לנתב”ג ומנתב”ג ברמה הגבוהה ביותר לנוחותכם המירבית. הנהגים שלנו מחכים לתת לכם שרות הסעות לתיירים אדיב ומקצועי מכל הלב. נשמח לעמוד לשירותכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

חברת לי טורס טרוול מקפידה על ניהול חכם של צי הרכבים שלה, מנהלת מעקב לוויני אשר יעיל בכל סוג של מזג האויר, דבר שמאפשר לנו לקבל מיקום מדוייק של כל רכב בכל זמן נתון. כל הרכבים שלנו עומדים בתקנים למניעת זיהום אויר ושמירה על איכות הסביבה חשובה לנו מאוד.

לי טורס טרוול מעסיקה נהגים ותיקים, מקצועיים ומיומנים בלבד, וזאת על מנת להבטיח את נוחות הנסיעה כשמדובר על הסעות לתיירים, וגם את בטיחותה.

גם לנושא הבטיחות אנו מקדישים את מלוא תשומת הלב שלנו ועורכים מפגשי רענון לנהלי הבטיחות לנהגים שלנו בתדירות גבוהה. בנוסף, הרכבים עוברים בדיקות תקופתיות קפדניות אשר מבטיחות בטיחות בכל נסיעה.

חברת לי טורס טרוול גאה להיות אחת החברות המובילות בתחום הסעות לתיירים, ולהוביל את התחום על ידי מתן שרות מקצועי, אדיב ואישי לכל לקוח. לנו יש את הנסיון ואת הותק הדרושים על מנת לקיים את מה שאנו מחוייבים לו וזה שרות מעולה, בטוח ומקצועי.

אנו מציעים שרותי הסעות בכל הארץ לקבוצות תיירים ולקבוצות בכלל, לבודדים, לועדי עובדים, לחברות, למפעלים, לבתי ספר ולכל דורש. לשרות שאנו מעניקים ללקוחותינו אין מתחרים, המחירים שלנו נוחים ואנו מציעים פריסת תשלומים נוחה לכל אחד. אין לכם סיבה להתפשר על פחות מזה. בואי לקבל הסעות מפנקות לכל צורך, עם נהגים שאוהבים את עבודתם, עם רכבים חדישים והכי חשוב – עם חיוך.

טיולים מאורגנים

ישנו ביקוש רב עבור טיולים מאורגנים, הסיבה היא שהם מקנים לנופשים את החופשה המושלמת, בה אין צורך לדאוג למסלול, למקומות לינה, לאוכל ולשאר הפרוצדורות הכרוכות בטיול.

קרא עוד
eilat, israel, harbour

הסעות בכל הארץ

הסעות בכל הארץ שאנו מציעים ללקוחותינו הן בעלות יתרונות רבים – אנו מקפידים על עמידה בלוחות זמנים, לרכבים החדשים שלנו יש מינימום תקלות ושרות הלקוחות שלנו הוא מקצועי ואדיב.

קרא עוד
portugal, lisbon, europe

הסעות לתיירים

חברת לי טורס טרוול מציעה הסעות לתיירים, הן לקבוצות קטנות והן לקבוצות גדולות. לרשות חברת לי טורס טרוול עומדים עשרות רכבים חדשים וחדישים בפריסה ארצית.

קרא עוד
bus, bus stop, singapore

הסעות לקברי צדיקים

נסיעות לקברי צדיקים מקובלת מאוד בקרב אוכלוסיה דתית, אך לא רק. הרבה מאוד אנשים מכל המגזרים מאמינים כי תבוא עליהם הישועה והברכה אם יתפללו על קברי צדיקים.

קרא עוד
Call Now Button דילוג לתוכן