הסעות בכל הארץ

חברת לי טורס טרוול מציעה הסעות בכל הארץ באוטובוסים וברכבים חדישים, מאובזרים ונוחים. לחברת לי טורס טרוול יש כ-1200 נהגים וקבלני משנה בכל רחבי הארץ; מהצפון הרחוק ועד הדרום. הנהגים שלנו פרוסים ומחכים לתת לכם שרות אדיב ומקצועי מכל הלב. ברשותנו רכבים חדשים וחדישים עם מגוון הטכנולוגיה, ורכבי פאר ממיטב היצרנים ברמת גימור פרימיום.

בכל הרכבים יש WI-FI לרשותכם ולשימושכם החופשי. נשמח לעמוד לשירותכם 24/7 ולספק לכם שרותי הסעות בכל הארץ, שירותי הסעות לנתב”ג ומנתב”ג ברמה הגבוהה ביותר לנוחותכם המירבית.

הסעות בכל הארץ שאנו מציעים ללקוחותינו הן בעלות יתרונות רבים – אנו מקפידים על עמידה בלוחות זמנים, לרכבים החדשים שלנו יש מינימום תקלות, שרות הלקוחות שלנו הוא מקצועי ואדיב ברמה גבוהה מאוד, ואנו עושים הכל על מנת שכל אחד שעושה שימוש של הסעות בכל הארץ יגיע ללא תקלות אל היעד שלו.

לקוחות שבונים חוזה הסעות עם לי טורס טרוול, יכולים להיות סמוכים ובטוחים שיש להם על מי לסמוך, הנוסעים יגיע בזמן, בנוחות ובביטחה.

כיום, כשקיימת צפיפות גדולה בתחבורה הציבורית, הסעות הופכות להיות אטרקטיביות במיוחד למגוון צרכים.

חברת לי טורס טרוול מקפידה הקפדה יתרה על בטיחות, לכן הרכבים שלנו עוברים בדיקות וטיפולים תקופתיים והנהגים שלנו עוברים הכשרה.

אנו מציעים מחירים תחרותיים ופריסת תשלומים נוחה. השרות שאנו נותנים מתאים לחברות, למפעלים, לבתי ספר, לקבוצות, ליחידים ועוד מגוון צרכים. בנוסף, שימוש בהסעות במקום נסיעה ברכב פרטי מועילה לאיכות הסביבה, מצמצמת את זיהום האויר ושומרת על אורח חיים ירוק. בשנים האחרונות המודעות לשמירה על איכות הסביבה גברה לאין שעור. מרבית האנשים מקפידים על צמצום תהליכים שמזהמים את הסביבה ומעדיפים צריכה ידידותית לסביבה.

כל אחד יכול לתרום את חלקו בכל תחום, בין היתר גם בתחום הרכבים. כל אחד יכול לעשות צעד קטן לקראת המהפכה הירוקה ולהעדיף נסיעה בהסעות במידת האפשר על פני נסיעה ברכב פרטי. חברת לי טורס טרוול מעודדת מודעות לאיכות הסביבה והנושא חשוב לנו מאוד, לכן אנו עושים שימוש ברכבים חדשים, שהם ידידותיים יותר.

טיולים מאורגנים

ישנו ביקוש רב עבור טיולים מאורגנים, הסיבה היא שהם מקנים לנופשים את החופשה המושלמת, בה אין צורך לדאוג למסלול, למקומות לינה, לאוכל ולשאר הפרוצדורות הכרוכות בטיול.

קרא עוד
eilat, israel, harbour

הסעות בכל הארץ

הסעות בכל הארץ שאנו מציעים ללקוחותינו הן בעלות יתרונות רבים – אנו מקפידים על עמידה בלוחות זמנים, לרכבים החדשים שלנו יש מינימום תקלות ושרות הלקוחות שלנו הוא מקצועי ואדיב.

קרא עוד
portugal, lisbon, europe

הסעות לתיירים

חברת לי טורס טרוול מציעה הסעות לתיירים, הן לקבוצות קטנות והן לקבוצות גדולות. לרשות חברת לי טורס טרוול עומדים עשרות רכבים חדשים וחדישים בפריסה ארצית.

קרא עוד
bus, bus stop, singapore

הסעות לקברי צדיקים

נסיעות לקברי צדיקים מקובלת מאוד בקרב אוכלוסיה דתית, אך לא רק. הרבה מאוד אנשים מכל המגזרים מאמינים כי תבוא עליהם הישועה והברכה אם יתפללו על קברי צדיקים.

קרא עוד
Call Now Button דילוג לתוכן